Przedszkole nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim

 

Rok szkolny 2021/2022

 

Dyrektor przedszkola: p. mgr Małgorzata Olejniczak – Hyla

Wice dyrektor: p. mgr Małgorzata Derezińska

 

Nauczycielki pracujące w poszczególnych grupach:

 

Grupa I – 3 latki 

Nauczycielki: 

mgr Anna Gąsiorek(agasiorek.p15@gmail.com),

mgr Katarzyna Kurzawska (kkurzawska.p15@gmail.com),

pomoc nauczyciela: p. Ewa Skowronek.

Grupa II – 3 latki 

Nauczycielki: 

mgr Milena Morta (mmorta.p15@gmail.com),

mgr Lidia Otmianowska (lotmianowska.p15@gmail.com),

pomoc nauczyciela: Magdalena Łeszyk.

Grupa III – 4 latki 

Nauczycielki: 

mgr Agnieszka Kurzeja (akurzeja.p15@gmail.com),

mgr Natalia Kopras (nkopras.p15@gmail.com),

mgr Małgorzata Olejniczak – Hyla

pomoc nauczyciela: p. Małgorzata Kwiatkowska.

 

Grupa IV – 5 latki 

Nauczycielki:

Agnieszka Genstwa,

mgr Katarzyna Pawlicka – Kaleta(kpawlickakaleta.p15@gmail.com)

 pomoc nauczyciela: p. Małgorzata Kwiatkowska.

 

Grupa V – 4 latki 

Nauczycielki: 

mgr Patrycja Królak(pkrolak.p15@gmail.com)

mgr Agnieszka Grzybek(agrzybek.p15@gmail.com

Nauczyciel wspomagający: mgr Sylwia Trawinska                  

pomoc nauczyciela : p. Ewelina Golińska.

 

 Grupa VI – 6 latki  

Nauczycielki: 

mgr Beata Trepka(btrepka.p15@gmail.com),

mgr Mirela Sikora (msikora.p15@gmail.com ),

 pomoc nauczyciela M. Chlasta.

 

Grupa VII – 5-6 latki 

Nauczycielki: 

mgr Małgorzata Derezińska(mderezinska.p15@gmail.com)

mgr Dorota Seleta(dseleta.p15@gmail.com)

Nauczyciel wspomagający  Karina Hankiewicz (khankiewicz.p15@gmail.com)

pomoc nauczyciela: p. Dorota Hurna.

 

Grupa VIII – 5 latki 

Nauczycielki: 

mgr Magdalena Bogaczyk – Dreksler (mbogaczyk.p15@gmail.com),

mgr Agnieszka Kowalska(akowalska.p15@gmail.com)

pomoc nauczyciela M. Chlasta.

 p. mgr Małgorzata Jędraszczyk – logopeda (mjedraszczyk.p15@gmail.com)   
           p. mgr Anna Stempniak – religia (asempniak.p15@gmail.com)   
           p. mgr Beata Trepka – język angielski (btrepka.p15@gmail.com), p. mgr Agnieszka Kurzeja (akurzeja.p15@gmail.com)

 

 

Przewiń do góry Skip to content