Przedszkole nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim

 

Rok szkolny 2020/2021

Nauczycielki pracujące w poszczególnych grupach:

Dyrektor przedszkola: p. mgr Małgorzata Olejniczak – Hyla

Wice dyrektor: p. mgr Małgorzata Derezińska

Grupa I – 3 latki 

Nauczycielki: 

mgr Agnieszka Kurzeja(akurzeja.p15@gmail.com),

Natalia Kopras (nkoprac.p15@gmail.com

mgr Małgorzata Olejniczak – Hyla

pomoc nauczyciela: p. Dorota Hurna

Grupa II – 3 latki 

Nauczycielki: 

mgr Magdalena Biesiada(mbiesiada.p15@gmail.com)

mgr Agnieszka Grzybek(agrzybek.p15@gmail.com

Nauczyciel wspomagający Dolna Agata  (adolna.p15@gmail.com)

Karina Hankiewicz (khankiewicz.p15@gmail.com)
                  pomoc nauczyciela : p. Ewelina Golińska 

  

Grupa III – 4 latki 

Nauczycielki: 

mgr Danuta Piasecka(dpiasecka.p15@gmail.com),

mgr Katarzyna Pawlicka – Kaleta(kpawlickakaleta.p15@gmail.com)

 pomoc nauczyciela: p. Małgorzata Kwiatkowska

Grupa IV – 4-5 latki 

Nauczycielki: 

mgr Beata Trepka(btrepka.p15@gmail.com),

mgr Dorota Śledzik(dsledzik.p15@gmail.com)

 

 

Grupa V – 4 latki 

Nauczycielki: 

mgr Magdalena Bogaczyk(mbogaczyk.p15@gmail.com),

mgr Agnieszka Kowalska(akowalska.p15@gmail.com)

pomoc nauczyciela : p M. Łeszyk

 

 Grupa VI – 6 latki  

Nauczycielki: 

mgr Anna Gąsiorek(agasiorek.p15@gmail.com),

mgr Małgorzata Derezińska(mderezinska.p15@gmail.com)

Nauczyciel wspomagający Milena Morta  mmorta.p15@gmail.com
                     pomoc nauczyciela M. Chlasta

Grupa VII – 5-6 latki 

Nauczycielki: 

mgr Mirela Sikora(msikora.p15@gmail.com), 

mgr Dorota Seleta(dseleta.p15@gmail.com)

Nauczyciel wspomagający  Karina Hankiewicz (khankiewicz.p15@gmail.com)

pomoc nauczyciela: p. Ewa Skowronek

Grupa VIII – 6 latki 

Nauczycielki: 

mgr Lidia Otmianowska(lotmianowska.p15@gmail.com),

lic. Katarzyna Kurzawska(kkurzawska.p15@gmail.com)

pomoc nauczyciela M. Chlasta

 

 

 p. mgr Małgorzata Jędraszczyk – logopeda (mjedraszczyk.p15@gmail.com)   
           p. mgr Anna Stempniak – religia (asempniak.p15@gmail.com)   
           p. mgr Beata Trepka – język angielski (btrepka.p15@gmail.com), p. mgr Agnieszka Kurzeja (akurzeja.p15@gmail.com),

 

 

Przewiń do góry Skip to content