^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Międzynarodowy Dzień Kropki grupa VI

Międzynarodowy Dzień Kropki w grupie VI – dnia 16.09.2019 r. dzieci z grupy VI obchodziły Święto Kropki. W tym dniu dzieci poznały historię małej Vashti, dziewczynki przekonanej, że nie potrafi rysować. Dzięki mądrej nauczycielce uwierzyła w siebie, odkryła w sobie talent i odwagę. Nasze dzieci doskonale się bawiły skacząc po kropkach, kodując na dywanie oraz wykonując pracę plastyczną pt. „czym jest moja kropka”. Nie zabrakło również kolorowych kropek na naszych ubraniach.

Grupa VII w parku

Dnia 13 września dzieci z grupy VII wraz z Paniami wybrały się do Parku Miejskiego. Celem wyjścia było dotlenienie organizmu oraz dostrzeganie zmian w przyrodzie w związku ze zbliżającą się jesienią. Dzieci miały okazję zbierać dary jesieni, podziwiać ptaki w parku oraz pobiegać na polanie.

Zajęcie adaptacyjne w grupie I - 22.08.19r.

Dnia 22.08.19r. nauczycielki z grupy I pani Danuta Piasecka i pani Katarzyna Pawlicka - Kaleta przeprowadziły zajęcie adaptacyjne dla maluszków, oraz ich rodziców, które od września w ich grupie rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy samych sukcesów i samych uśmiechniętych buziek.

Zajęcie adaptacyjne w grupie II - 19.08.19r.

Dnia 19.08.2019 roku w grupie II nauczycielki pani Agnieszka Kowalska i pani Magdalena Bogaczyk przeprowadziły zajęcie adaptacyjne dla dzieci i ich rodziców, którzy od września rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy dużo radości i uśmiechu na twarzach.

Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 Rights Reserved.