31 marca ( wtorek) grupa IV zrealizowała kolejne zadanie w ramach projektu „GRAMY ZMYSŁAMI”.
Tym razem dzieci poznawały zmysł smaku rozwijając swoje doświadczenia poprzez różnorodne aktywności związane z degustacją i rozpoznawaniem smaków.
31 marca ( wtorek) grupa IV zrealizowała kolejne zadanie w ramach projektu „GRAMY ZMYSŁAMI”.
Tym razem dzieci poznawały zmysł smaku rozwijając swoje doświadczenia poprzez różnorodne aktywności związane z degustacją i rozpoznawaniem smaków.