31 marca ( wtorek) grupa IV zrealizowała kolejne zadanie w ramach projektu „GRAMY ZMYSŁAMI”.

Tym razem dzieci poznawały zmysł smaku rozwijając swoje doświadczenia poprzez różnorodne aktywności związane z degustacją i rozpoznawaniem smaków.

Przejdź do treści