^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zbiórka do schroniska w Wysocku Wielkim

Zbiórka do schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy i innych rzeczy dla psów i kotów przebywających w schronisku.

Do 23.10 zbieramy przed wejściem do przedszkola:

- karmę ( suchą, mokrą )

- „przysmaki”

- zabawki dla zwierząt

- koce                                                   Serdecznie dziękujemy!!!

Ważne!!! - Uwaga Rodzice!!!

Uwaga Rodzice dzieci Przedszkola nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim!

Informujemy, iż w związku z sytuacją epidemiologiczną z dniem 01.09.2020 r. zostaje wprowadzony w naszym przedszkolu rotacyjny system przyprowadzania dzieci do placówki.

Rodzice dzieci z grup I i II - wprowadzają dzieci wejściem głównym - rotacyjne 3 rodziców jednorazowo. Z szatni zabiera dziecko pomoc nauczyciela i doprowadza do sali.

Rodzice dzieci z grup III, IV, V - wprowadzają dzieci wejściem bocznym od strony placu zabaw - rotacyjnie 3 rodziców jednorazowo. Z szatni zabiera dziecko pomoc nauczyciela i doprowadza do sali.

Rodzice dzieci z grup VI, VII, VIII (oddziały w budynku Szkoły Podstawowej nr 9) - wprowadzają dzieci wejściem bocznym od strony boiska, pierwsze drzwi - rotacyjnie 3 rodziców jednorazowo. Z szatni zabiera dziecko pomoc nauczyciela i doprowadza do sali.

Odbiór dzieci - pomoc nauczyciela doprowadza dziecko do szatni i przekazuje rodzicom.

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego - zachowanie odstępu społecznego 1,5m, konieczność posiadania przez rodziców maseczki oraz przestrzeganie harmonogramu.

Wytyczne przeciwepidemiczne GIS

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 25 sierpnia 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – IV aktualizacja

wydane na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59, oraz z 2020 r. poz. 322, 374, 567 i 1337)

Czytaj więcej: Wytyczne przeciwepidemiczne GIS

Ważne!!!

Szanowni Rodzice!

Już 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Ze względu na sytuację pandemiczną w kraju rozpoczynamy go w reżimie sanitarnym. W związku z tym proszę rodziców o zapoznanie się z aktualną procedurą zapewnienia bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19 w Przedszkolu nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim. Procedura dostępna jest na stronie głównej przedszkola.

Ze względu na bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad. Liczymy na Państwa współpracę i wyrozumiałość. Będziemy się starać w miarę możliwości, aby dzieci dobrze czuły się w przedszkolu i były bezpieczne.

Decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola w okresie pandemii i związanymi z nią warunkami pozostawiamy Państwu. Prosimy tylko tych Rodziców, którzy nie zdecydują się przysłać dziecka od 1 września do przedszkola o przekazanie nam jak najszybciej takiej informacji drogą mailową lub telefonicznie.

 Procedura zapewnienia bezpieczeństwa 1.09.2020r. 

Załącznik nr 6 - Instrukcja przyprowadzania i odbierania dzieci podczas pandemii.

Załącznik nr 2 - Oświadczenie/deklaracja Rodziców.

Dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami

Koordynator do spraw dostępności

Dyrektor Przedszkola nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że zgodnie z Ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, art.14 ,wyznacza koordynatora w placówce do spraw dostępności:

Imię i nazwisko Małgorzata Derezińska

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 62 736 95 65

Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 Rights Reserved.