^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Mały naukowiec - warsztaty w grupie I

Dnia 5 grudnia 2019r. w grupie I odbyły się warsztaty pt.: "Mały naukowiec" zorganizowane z pomocą rodziców dzieci, prowadzone przez animatorów firmy EDULA. Dzieci miały możliwość eksperymentowania z solą, barwiąc ją kolorową kredą, a także obserwować reakcje chemiczne zachodzące w mieszance octu, oliwy barwionej barwnikami spożywczymi.

Jarmark świąteczny w przedszkolu

W dniach 3 grudnia - 5 grudnia w holu naszego przedszkola odbył się Jarmark świąteczny, na którym można było nabyć wiele pieknych, własnoręcznie robionych ozdób i dekoracji świątecznych, które wykonały dzieci wraz z rodzicami w domu oraz nauczycielki z naszego przedszkola wraz z chętnymi rodzicami na warsztatach świątecznych, które odbyły się 27 listopada w naszym przedszkolu. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie, organizację i przebieg kiermaszu serdecznie dziękujemy!!!

Akcja Charytatywna Caritas

Nasze przedszkole wzięło udział w przedświątecznej akcji pod hasłem:" Tytka charytatywna",którą zorganizowało Ostrowskie Centrum Pomocy Caritas. Zebraliśmy bardzo wiele artykułów spożywczych:cukier,kawę,herbatę,ryż,kasze,konserwy,oleje,słodycze oraz artykuły chemiczne. Wszystkie zebrane produkty Caritas przekaże potrzebującym rodzinom w formie świątecznych paczek. Za każdy dar serdecznie dziękujemy.

Andrzejki u naszych przedszkolaków

W piątek (29.11) nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci miały okazję poznać swoją przyszłość, imię wybranki/ wybranka, dowiedzieć się kim zostaną w przyszłości itp. Nie zabrakło również zabaw tanecznych oraz wspólnego śpiewu i czarowania. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

Grupa VII na II Przedszkolnym Festiwalu Tańca Ludowego

Dnia 27 listopada dzieci z grupy VII miały okazję uczestniczyć w II Przedszkolnym Festiwalu Tańca Ludowego promującego kulturę ludową wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Konkurs ten odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury, a zorganizowany został przez Przedszkole nr 6. Nasze przedszkolaki zatańczyły krakowiaka, zostały nagrodzone oklaskami oraz upominkami.

Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 Rights Reserved.