^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka

Kocham mocno Babcię, Dziadka
To nie żarty moi mili
Dzisiaj im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli.

Wszystkim babciom i dziadkom naszych przedszkolaków życzymy wszystkiego dobrego z okazji Ich święta, przede wszystkim zdrowia i długich lat życia.

Życzenia składają: Dyrektor i pracownicy Przedszkola nr 15

Dnia 24.01.2020 dzieci z grupy VI wystąpiły w Bursie szkolnej przy ulicy Tomczeka dla Seniorów z Rady Osiedla nr 4. Przedszkolaki zaprezentowały się w przedstawieniu zimowym pt. „Choinka dla aniołków”. Swoim występem sprawiły wiele radości przybyłym Babciom i Dziadkom. Następnie dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki.

Balik 2020r.

Dnia 8 stycznia odbył się bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków. Dzieci przebrane były w różne postacie i mogły się zaprezentować przed całą społecznością przedszkolna. Odbyła się zabawa taneczna, podczas której przedszkolaki wspólnie bawiły się ze sobą, swoimi rodzicami oraz paniami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych ,chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom i im rodzicom wiele radości, a to było głównym celem balu. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach z otrzymanym dyplomem Króla/ Królowej Balu. Dziękujemy za tak liczne przybycie !

VI konkurs dla dzieci z ostrowskich przedszkoli "Nasza przedszkolna Choinka Bożonarodzeniowa" - reprezentantka grupy III

Dnia 17 grudnia 2019r. w Niepublicznym Przedszkolu "Nasz Domek" odbył się VI konkurs dla dzieci z ostrowskich przedszkoli "Nasza przedszkolna Choinka Bożonarodzeniowa". W tym roku dzieci prezentowały wiersze na temat choinki bożonarodzeniowej. Nasze przedszkole reprezentowała Nina Mielcarek z grupy III wraz z panią Beatą Trepka. Nina zaprezentowała się w wierszu "Choinka" - za swoje świetne wykonanie otrzymała wyróżnienie i nagrody. Gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni!!!

Międzyprzedszkolny konkurs "Wszystkie serca się radują, gdy nauczyciel i przedszkolak razem kolędują".

Dnia 12.12.2019r Zosia Trawińska z grupy 8 wraz z wychowawcą Dorotą Seletą uczestniczyły w międzyprzedszkolnym konkursie „ Wszystkie serca się radują, gdy nauczyciel i przedszkolak razem kolędują". Zosia i pani Dorota wykonały wspólnie „ Do szopy, hej pasterze , wspólne śpiewanie pozwoliło podtrzymać tradycję wspólnego kolędowania. Gratulujemy pięknego występu.

W wiosce Elfów św. Mikołaja.

Dnia 06.12.2019r przedszkolaki z grupy 7 i 8 wybrały się do wioski elfów . Elfy zaprowadziły nas na spotkanie z Świętym Mikołajem. Spotkanie rozpoczęło przedstawienie w roli głównej Mikołaj i Król Julian, następnie każde dziecko otrzymało prezent. Po spektaklu wyruszyliśmy na pocztę mikołajową gdzie dzieci napisały i wysłały swoje listy. Elfy przygotowały słodki poczęstunek i herbatkę . Posileni rozpoczęliśmy warsztaty z białej wikliny. Na zakończenie wycieczki, dzieci miały możliwość przejazdu bryczką do zagrody danieli i poczęstować zwierzątka marchewką. To był naprawdę udany dzień, dzieci były bardzo zachwycone i szczęśliwe, że mogły odwiedzić św. Mikołaja.

Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 Rights Reserved.