^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

 
Zainteresowani wsparciem/pomocą pedagogiczną rodzice/opiekunowie prawni mogą się kontaktować drogą telefoniczną z Agnieszką Kowalską pod numerem telefonu:
731-429-564
która pełni dyżur w każdy piątek w godzinach od 10.00 – 12.00
(wyjątek 30 kwietnia br. - czwartek - od 10.00-12.00)
Została też utworzona nowa skrzynka mailowa: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Codziennie pełni tam dyżur p. Agnieszka Kowalska udzielająca informacji i wsparcia dla rodziców.
W zakładce Pomoc psychologiczno-pedagogiczna znajdą Państwo ciekawe informacje dotyczące rowoju dziecka, ciekawe pomysły na zabawy z dzieckiem i wiele innych ciekawostek, które będą systematycznie aktualizowane i uatrakcyjniane.
Drodzy rodzice
Jeśli jest potrzeba konsultacji z panią logopedką oraz pedagogiem specjalnym proszę o taką informację poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy do mnie.
Agnieszka Kowalska

 ....................................................................................................................................................................................................................................................

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna w Przedszkolu nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim

.....................................................................................................................................................................................................................................................

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 15 Rights Reserved.